کانکس مخابرات

کانکس مخابراتی

یکی از افتخارات شرکت دلفین صنعت مشارکت در پروژه های مخابراتی کشور به منظور ساخت کانکس های مخابراتی می باشد.امروزه از کانکس های مخابراتی به عنوان ساختمان سایت های مخابراتی استفاده میشود.

کانکس مخابرات

شرکت دلفین صنعت تاییدیه شرکت مخابرات ایران را دریافت نموده و کانکس های مخابراتی را بر اساس اخرین ورژن استاندارد شرکت مخابرات تولید می کند.این محصول در اندازه های ( 250*250) (270*245) و…تولید میگردد.

سطح داخلی کانکس بر اساس سلیقه مشتری (MDF  سه میلیمتر با روکش ملامینه،ورق پیش رنگ شده و…قابل تغییر می باشد دیواره ها دارای لبه اضافی Z بوده که در طولانی مدت ،عایق رطوبتی عایق را حفظ میکند.همچنین در مورد حفاظت فیزیکی کانکس، لولای درب ورودی از داخل تعبیه شده است تا از نفوذ و دسترسی های غیر مجاز جلوگیری کند.

شاسی کانکس

تمام محفظه های ورودی/خروجی کانکس به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که ازورود هر گونه گرد و غبار به داخل سایت جلوگیری کند،تهویه هوا نیز هوا را از فیلتر به داخل مکش می کند،بنابراین این کانکس قابل جابجایی توسط لیفتراک،جرثقیل،بال گرد و…می باشد. این شرکت افتخار دارد تاکنون در چندین پروژه های مخابراتی کشور (مخابرات اهواز،لرستان،خراسان شمالی و…)شرکت و نیاز کانکس های مخابراتی انها را مرتفع نموده است.

حمل و نقل کانکس

برای سفارش انواع کانکس با کاربردهای مختلف و استعلام قیمت تولیدی کارخانه و مشاوره رایگان تماس بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *